• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com
  • https://www.twitter.com/gardguvenlik

Hakkımızda

 
Kurumsal Değerlerimiz
Müşteri odaklı hizmet anlayışını temel ilke edinerek, güvenliğin gerektirdiği sorumluluk ciddiyeti ile mutlu ve güler yüzlü personelimizin mesleki tecrübesini buluşturma ve siz dostlarımıza huzur içinde bir yaşam sunma çabası içerisinde heyecanla çalışıyoruz.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen zaman içerisinde seçkin bir müşteri kitlesine hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
Bir Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak; sektörde öncü, etik, ticari ilişkilere saygılı, kaliteli hizmeti önemseyen bir anlayışla güvenlik alanında sizlerden gelecek taleplere en doğru yanıtı verebilmekten onur duyarız.
 

Vizyonumuz
Müşteri ve Şirket çalışanlarına artı değer sağlayan, hizmetten ödün vermeden etik değerlere uygun ve sistemli büyüme hedefleyen bir şirket olmaktır.


Misyonumuz
Müşteri odaklı bir çalışma anlayışı içerisinde Faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde özel güvenlik hizmetini en üst düzeyde vermek; güncel gerekliliklere ve gelişmelere çabuk uyum sağlamaktır.


Değerlerimiz
Müşteri odaklı, Sürekli gelişim Profesyonel, güvenilir, disiplinli, istikrarlı, bilgili, ilgili, saygılı, hizmette kusursuz, sorun değil çözüm üreten, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden çalışma anlayışı.Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92935.9530
Euro6.53246.5585
Takvim
Saat
google map adresimiz

Gard güvenlik 

Pamir İş Merkezi